تبلیغات
ما جماعت چاپلین ندیده - رویای این پاریسی دیوانه منتشر شد
رویای این پاریسی دیوانه منتشر شد | از همین حرف ها ,

دومین مجموعه‌ی داستان بها‌ءالدین مرشدی منتشر شد

 رویای این پاریسی دیوانه

 

منبع: ایسنا

به گزارش خبرنگار بخش كتاب خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به گفته‌ی مرشدی، مجموعه‌ی داستان «رؤیای این پاریسی دیوانه» از سوی نشر افكار منتشر شده و از روز دوشنبه، توزیع آن آغاز می‌شود. او البته گفت، داستان «رؤیای این پاریسی دیوانه» از این مجموعه حذف شده است.

این مجموعه با داستان‌های «پنج داستان از کتاب معجزه»، «آنام»، «شما نمی‌خواهد نگران باشید»، «روزی که برف...»، «الهی مرگ بگیری قورباغه»، «نامه‌ی عاشقانه»، «شناسایی»، «هی آقای پستچی»، «پنج‌شنبه‌هایی که آخر هفته نیست» و «اتاق پشتی» همراه است و به گفته‌ی نویسنده، یک‌سری کار تجربی است که بین سال‌های 80 تا 85 نوشته شده‌اند و هرکدام‌شان یك نوع روایت خاص خود را دارند و معمولا هم با هم فرق می‌کنند.

بهاء‌الدین مرشدی زاده‌ی سال 1359، دانش‌آموخته‌ی كارشناسی ارشد ادبیات نمایشی است و پیش‌تر، مجموعه‌ی داستان «ماهی كه توت‌فرنگی‌ها سرخ می‌شوند» را منتشر كرده است.


نوشته شده توسط بهاء الدین مرشدی در یکشنبه 8 آبان 1390 و ساعت 03:00 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ بعضی وقت‌ها که خواب می‌بینم+ دعوت به خواندن مجموعه «دلفین‏‌ها در خواب‏‌هایم شنا می‏‌کنند» شعرهای ساره دستاران+ حرف‌های من درباره خسرو شکیبایی+ جزییات مراسم پایانی نخستین دوره جایزه داستان بیهقی اعلام شد+ ستون رویاهای بدون امضا که در سه‌شنبه‌های روزنامه فرهیختگان منتشر می‌شود:+ درباره بیدل دهلوی+ رویاهای زمینی+ خانه حسین منزوی در زنجان تخریب شد+ در نگاهی به کتاب «داستان های غریب، مردمان عادی» نوشته ی محمد علی علومی+ نگاهی به «زنانگی و روایت‌گری در‌هزارو یك شب» نوشته‌ فرهاد مهندس‌پور+ «مراثی یک روایت ساده» منتشر شد+ «مراثی یك روایت ساده» توزیع شد+ مجموعه‌ی داستان جدید بهاءالدین مرشدی با نام «مراثی یك روایت ساده» به چاپ رسیده است.+ مجموعه ی " قصه نو" ی نشر افکار در نمایشگاه، شبستان، راهروی 21، غرفه 6+ نگاه محسن بوالحسنی به مجموعه داستان «رویای این پاریسی دیوانه»

صفحات: